Skip to main content

Poprvé ukázán filmový World of Warcraft

Zatím jen zprostředkovaně.

Kalifornský veletrh Comic-Con zažil nečekanou premiéru. Na přednášce Warner Bros a Legendary Pictures její účastníci spatřili třicetisekundový teaser na nadcházející zfilmování MMORPG World of Warcraft. Všichni z toho byli tak v šoku, že bohužel nikdo nedokázal vyndat z kapsy svůj chytrý telefon, aby ho z plátna natočil, takže se zatím musíme spokojit jen s textově zprostředkovanými názory a nahrávkou toho, co následovalo ihned poté:

Watch on YouTube

V poklidném úvodu teaseru prý vystupuje neoholený ozbrojený válečník, který pije vodu z koženého vaku v jakoby mimozemské krajině plné skalnatých výčnělků. Jenže najednou se ozve rachot a na nebi se objeví zelený blesk, když se na scéně vynoří obrovský Ork. Přibližuje se k válečníkovi a ten si proto bere od kostlivce štít a vytahuje meč, ale není mu to nic platné, protože Ork vezme svou sekyru a utne mu hlavu. Teaser končí detailem Orka a jeho zelené pleti.

Režisér Duncan Jones prý na Comic-Conu vyjádřil nadšení z toho, že se vždy chtěl ponořit do fantasy světa a že se zfilmováním World of Warcraft může vytvořit nový svět. Nadále platí, že jeho natáčení začne s příchodem příštího roku, ačkoli film byl původně ohlášen už na E3 2006, kdy se o něj měl původně postarat režisér Spider-Mana, ale ten to prý podle Blizzardu pokazil a muselo se hledat jiné řešení.

Read this next