Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Předčasné odkrytí přídavků pro Shift 2

Asi tak trochu potká GT Legends?

Zatímco se vývojáři Shift 2: Unleashed strachují o svou budoucnost, protože jim na poslední chvíli před podpisem smlouvy padl příští velký projekt, hráči plné verze se hrabou v datových souborech na DVD. A povedlo se jim objevit, co asi tak můžeme čekat od přídavných balíčků.

Jak reportuje specializovaný server Virtualr.net, mělo by jít v první řadě o DLC s názvem Legends, který nabídne projížďku v závodních veteránech.

Konkrétně má jít o Alfa Romeo GTA 1600, Austin Mini Cooper, BMW CSL Gr4, Ford Capri RS3100, Ford Escort Mk1, Ford GT40, Jaguar E-type, Lotus Cortina, Nissan 240ZG, Nissan Skyline 2000GT-R, Porsche 911 Carrera RSR, Porsche 914 a Shelby Cobra Daytona.

Šikovným nadšencům se dokonce z plné verze Shiftu 2 podařilo vytáhnout trailer, který se vždy přehraje, když si člověk zakoupí dané DLC. Na disku s hrou prý byl původně zakódovaný, proto asi ta desynchronizace zvuku s obrazem:

Uniklý trailer z DLC Legends pro Shift 2

Pokud se tomuto zdroji dá věřit, další přídavky pro Shift 2 mají přinést nové herní módy Drag Racing a Standing Mile (Letmá míle). Reakce EA Czech? "Zatím nemáme žádné informace o DLC pro Shift 2".

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Awaiting cover image

Shift 2: Unleashed

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments