Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Představení RPG Hra o Trůny na Unreal enginu

Skyrime, třes se? Obrázky a trailer napoví.

S real-time strategií Game of Thrones - Genesis (Zrození) to nevyšlo, průměrné hodnocení v domácích recenzích se pohybuje okolo 50% a hra se dosud nepochopitelně prodává za plnou cenu (např. na Click2Play). Přesto to francouzské studio Cyanide nevzdalo (licence se obvykle prodávají na více titulů) a chystá další herní adaptaci slavné románové série od George R.R. Martina - Píseň ledu a ohně - zfilmované stanicí HBO.

Žánrově půjde tentokrát o fantasy RPG, podle obrázků tak trochu "skyrimovské", což dává větší šance na komerční úspěch než minule. Stejně jako pohánění hry licencovaným Unreal Enginem 3.

Nový trailer

Příběh supervizuje samotný George R.R. Martin a hrát budete za Morse, bratra Noční hlídky a Alester. Zpočátku si vyberete třídu postavy a styl boje, během nějž půjde zpomalit čas. Pak vás prý čeká nějakých 30 hodin lootování, získávání zkušeností a dalších činností běžných v každém RPG.

Jediné, co je trochu podezřelé, je záměr FOCUS Home Interactive vypustit toto nové Game of Thrones pro PC, PS3 a X360 již začátkem roku 2012, tedy pouhých pár měsíců po říjnové RTS. Okolo textu najdete nové obrázky a trailer:

Read this next