If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Překvapení Valve má být Source engine 2

A možná přijde i Gordon Freeman.

Nejmenovaný zdroj blízký VG247 tvrdí, že ono tajemné překvapení Valve má být odhalení nového Source Enginu 2. Zdroj si přál zůstat v anonymitě. Nemá se tedy jednat o žádnou hru, nebo další službu pro Steam, ale o zbrusu nový engine.

Zdroj dále uvádí, že je možné, že by se nový engine prezentoval přímo na Half-Life 3. Stejně tomu bylo i u předchozích her Valve. Na enginu GoldSource se prezentoval první Half-Life a v roce 2004 se Source engine prezentoval pomocí Counter-Strike: Source a Half-Life 2.

Pokud se tedy skutečně jedná o nový engine, je velmi pravděpodobné, že jej Valve ukážou přímo na nějaké hře. A Half-Life 3 se přímo vybízí. PR Valve ale oznámil, že Gabe Newell na E3 nebude. Že by takto grandiózní odhalení dělal někdo jiný, než sám boss Valve?

Stále berte na vědomí, že se jedná o spekulaci a neověřený anonymní zdroj. Smysl to ovšem dává. Source engine má na čele již pár vrásek a i když vypadá pořád velmi dobře, špičkou v oboru není. Source engine 2 prezentovaný pomocí Half-Life 3 by tedy byl skutečně příjemným překvapením.

Tagged With

Comments