If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Prezident Sony o třech hlavních výhodách PS4 oproti Xbox One

Jaká je jejich vize a jak odsýpá výroba?

Jack Tretton, prezident americké zábavní divize Sony, se v rámci kampaně obětoval a přijal pozvánku do nechvalně proslulé stanice Fox News, která dlouhodobě svádí všechny násilnosti na hry a není proto v naší komunitě oblíbená.

Vypíchl tam tři podle jeho názoru nejzásadnější výhody PlayStation 4 oproti konkurenční konzoli Xbox One.

"1) Máme nejvýkonnější konzoli na trhu. 2) Je o 100 dolarů levnější než konkurence. 3) Nejdůležitější je její největší a nejvíce pestrý lineup exkluzivních her, co kdy jaká konzole měla a to v dlouhodobém měřítku potáhne prodeje."

Tretton jinak ve Fox News zopakoval, že nepustí všechny vyrobené kusy PS4 předobjednávkám, nýbrž si chtějí část zásob schovat, aby se konzole dala normálně koupit i v obchodech v den vydání nebo před Vánocemi. Výroba kPS4 prý odsýpá bezvadně a díky tomu prý půjde o největší start, jaký kdy Sony měla.

Její motto pro PS4 zůstává stále stejné: "Jsme laserově zaměřeni na zákazníka. Pokládáme si otázky, jako například co hráč chce, co od nás chtějí vývojářská studia, jak jim umožnit výrobu těch nejlepších možných herních zážitků? Zatímco naši konkurenti impozantně přicházejí a pak zase z výsluní odcházejí, my zůstáváme věrni naši obchodní vizi a naplnění přání hráčů," pošťouchl Jack Tretton jak Nintendo, tak i Microsoft.

Tagged With

Comments