Skip to main content

Přiblíženo Guardians of the Galaxy od Eidos Montreal

Co to je vlastně zač + 11 minut z hraní.

Nějaký čas spekulovaný projekt od studia Eidos Montreal byl dnes večer představen na E3 konferenci Square Enix.

Jmenuje se Marvel's Guardians of the Galaxy a vyjde 26. října 2021 pro PC, PS5, PS4, Xbox Series a Xbox One.

Oznamovací trailer:

Watch on YouTube

Půjde o ryze singleplayerovou záležitost, kde hrajete za Star Lorda v third-person akční adventuře se silným příběhem a reakcemi světa (originální universum Guardianů) na vaše volby.

Mohlo by se zdát, že se snad výrobce poučil z komerčního nezdaru s podobným, onlinově pojatým Marvel's Avengers, ale rozhodnutí mít z toho singl záležitost (nikoli živou službu, jak se šuškalo dříve) padlo prý ještě před vypuštěním Avengers, kdy to nemohl vědět.

Odvážně publikovaných 11 minut ze souvislého hraní nejspíš nadchne fanoušky věcí od Marvelu, ti ostatní zase old-gen zastaralosti grafiky (krom cutscén), zvlášť při sledování toho všeho krátce po xboxové konferenci se samými nextgen projekty.

"Zažehněte tryskové boty hrdiny a vypravte se na divokou jízdu kosmem ve svěžím uchopení značky od Marvelu. S nepředvídatelnými strážci po vašem boku se probijete od jedné explozivní situace po druhou, a to jak s původními, tak s ikonickými hrdiny od Marvelu, které jste zastihli uprostřed boje o osud universa," praví oficiální popisek.

Watch on YouTube

Read this next