Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Více o Life is Strange Before the Storm

+ deníček, o příběhu, obrázky...

UPDATE 12.6. - domácí distributor Cenega poskytl k adventuře upřesněné na 31. srpna 2017 (1. epizoda) ještě doplňující informace, obrázky a vývojářský deníček:

Watch on YouTube

Příběh Life is Strange: Before the Storm se odehrává v Arcadia Bay tři roky před událostmi v první hře série. Hráči se postaví do role vzpurné 16leté Chloe Price, která se nečekaně spřátelí s krásnou a oblíbenou dívkou Rachel Amber. Když se svět Rachel díky rodinnému tajemství obrátí vzhůru nohama, získává toto nové spojenectví na důležitosti - přítelkyně jsou připraveny se společně postavit svým démonům.

“Tento rok je naším klíčovým titulem a je vyvíjen s ohledem na přání fanoušků o návrat do Arugam Bay, aby se znovu mohli setkat s postavami, které si tolik oblíbili,” říká Lee Singleton, ředitel Square Enix London Studios. “Mnoho lidí dokáže jmenovat konkrétního člověka, který znatelně ovlivnil jejich životní cestu; člověka, který se bezprostředně podílel na utváření jejich osobnosti. Before the Storm je přesně o tomto momentu.”

Původní zpráva 11.6. - Světovou premiéru na E3 konferenci MS zažilo pokračování Life is Strange. Jmenuje se Before the Storm, skutečně jde o prequel (jak se nedávno spekulovalo dle uniklých artworků) a bude mít tři epizody, z nichž první vyjde už v srpnu.

Watch on YouTube

Na Xbox One X má být nějak vylepšené (nespecifikováno), jinak samozřejmě dorazí i na PC a PS4. Vývojářem skutečně to externí studio Deck Nine z Denveru, nikoli autoři originálu z pařížských Dontnod.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Life is Strange

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments