If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Producent Grand Theft Auto 5 oznámil práci na nové hře Everywhere

Pracují na ní další GTA veteráni. O čem bude?

Grand Theft Auto veteráni Matthew Smith a Colin Entwhistle se připojili k producentovi Lesliemu Benziesovi a jeho novému projektu.

Smith byl šéfem zvukové sekce v Rockstaru, zatímco Entwhistle byl hlavní kamerový programátor. Oba odešli z Rockstar v roce 2015. A všichni tři společně s Lesliem Benziesem hráli velmi důležitou roli při tvorbě Grand Theft Auto 5 a GTA Online.

Všichni tři sice ještě nemají název nového vývojářského studia, pod jehož hlavičkou budou pracovat na nové hře, ale hru už mají. Jmenovat se bude Everywhere.

Zleva - Colin Entwistle, Matthew Smith a Leslie Benzies

Hru popisují v rozhovoru na Polygonu jako "platformu, kde se hráči mohou pobavit a také pobavit ostatní". Mají v ní být "smazávány hranice mezi realitou a simulovaným světem". Nepřipomíná to podle popisu trošku GTA Online?

Everywhere bude hodně využívat možností Amazon Web Services, bude mít v sobě integrovaný Twitch a servery bude hostit Amazon Gamelift. Celá hra bude také postavena na enginu Amazon Lumberyard, což je engine zdarma vycházející z CryEngine. Amazon do projektu také investoval své peníze.

Tagged With

Comments