Skip to main content

PS3 hacker se ozývá z Jižní Ameriky

Říká: Neutekl jsem, je to dovolená.

Jednadvacetiletý George Hotz, geniální hacker, který jako první přišel s jailbreakem iPhone od Apple a také se dostal k rootkeys v konzoli PS3, se v současnosti soudí se Sony. A ta teď musí vytahovat opravdu všechny trumfy. Včera například začala tvrdit, že jim neodevzdal pevné disky, což mu nařídil soud a uprchl do Jižní Ameriky.

Geohot, jak si George Hotz říká, se tomu ale směje. "Podle všeho jsem uprchl z Ameriky. ROFL," napsal na svůj blog Geohot Got Sued. A dodává: "Je pravda, že jsem v Jižní Americe. Na dovolené, kterou jsem plánoval už od listopadu. Jsou jarní prázdniny a hackování není můj život. Každý den jsem v kontaktu se svým právníkem, ale nenechám si touhle praštěnou soudní pří zkazit život."

Na konci blogu dodává, že se do Severní Ameriky co nevidět vrátí, protože se na jihu těžko shání Xperia Play... :) Což je, jak jistě víte, nový telefon od Sony. Že by měl Geohot zase profesionální hackerskou slinu?

Právník Hotze také vysvětlil ta přestřelená prohlášení Sony, zejména co se odevzdání jeho pevných disků týče. Podle všeho George Hotz disky odevzdal, ale nedal k nim SATA a ATA karty. Právníci v Sony a lidé, kteří na soudní při pracují, očividně vůbec nevěděli, že je potřebují, aby se do disků podívali. Takže později George Hotz dodal i tyto karty.

Read this next