If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

PSN Pass oficiálně, ale jen někde

Může být výhodný pro hráče singleplayeru.

V návaznosti na včerejší objev obalu krabice Resistance 3 se zmínkou o PSN Passu byla Sony donucena k jeho oficiálnímu ohlášení. A jak se očekávalo, skutečně jde o obdobu EA Online Passu. Malým překvapením je pouze to, že PSN Pass bude přítomen pouze u vybraných first-party PS3 her, nikoli u všech. Ale vsadíme se, že zrovna u Uncharted 3 bude rovněž.

"Hry, které budou součástí tohoto programu, v sobě zahrnou jednorázový registrační kód, který jeho držiteli zaručuje přístup k plným online službám pro daný titul. Tato naše iniciativa nám dovolí vylepšit prémiové online služby," uvádí Sony v prohlášení.

První hrou, která PSN Pass využije, bude zářijové Resistance 3, které na multiplayer hodně sází. Takže pokud tuto sci-fi FPS koupíte z bazaru, ten unikátní kód tam bude s největší pravděpodobností chybět a musíte si ho dodatečně dokoupit (cena zatím není známa). To bude výhodné jak pro Sony, tak i pro hráče, které zajímá pouze singleplayer, protože to asi sníží cenu bazarových kopií Resistance 3.

Poslední video Creeping Death z Resistance 3
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments