If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

PSN Plus už funguje, získáte Wipeout HD

V PS firmware 3.40 je i nastavení Move.

Sony vydalo nový update firmwaru 3.40 pro konzoli Playstation 3. Primárně je tento update určen pro nově spuštěnou placenou verzi Playstation Network, která už také běží a hned v prvním měsíci tam lze získat pár zajímavých věcí.

Co Sony vůbec nezmínila je fakt, že v novém updatu vám do menu přibylo i nastavení ovladače Move, kde máte možnost jej kalibrovat, pravděpodobně pro případné využívání pohybu pro ovládání menu konzole.

A co tedy můžete získat v prvním měsíci na PSN Plus, pokud si jej zaplatíte? Tak předně si můžete stáhnout plnou verzi hry InFAMOUS. Pokud si ji budete chtít zaplatit, bude vás stát v přepočtu 650 Kč, ale stáhnout si ji můžete i v rámci Full Game Trial, kdy budete mít hodinu možnost hrát plnou hru. A když se vám zalíbí, pak si ji můžete prostě zaplacením odemknout.

V rámci paušálu PSN Plus navíc získáte zcela zdarma plné hry WipEout HD, Rally Cross, Age of Zombies, Warhawk Fallen Star Pack a další themes a avatary. Pár her je také v příjemných slevách, například Mortal Kombat 2 zakoupíte za pouhé 2.50 dolarů.

Jelikož se ale nabídka PSN Plus bude každý měsíc měnit, pokud ji propásnete, už nebudete mít na WiEout HD a další nárok.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles