If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rambo se vrátí ve hře

Brzděte nadšení, něco tu smrdí.

Byla by to perfektní zpráva, kdyby s ní přišel někdo z významných vydavatelů. Takto se zatím nadšení z převodu slavné filmové série z 90. let do hry a navázání na úspěšný comeback Do Pekla a zpět z roku 2008, který Sylvester Stallone i režíroval, musí poněkud brzdit.

Jak zjistilo MCV, práva na herní zpracování Ramba totiž od StudioCanal ulovila neznámá britská firma Reef Entertainment. Jenže ta je na tomto poli naprostým nováčkem - teprve před pár týdny oznámila, že začne vydávat hry pro PS3 a X360. Nezachrání to ani zmínka o spolupráci s Creative Distribution, což je zase velkoobchodník s hrami.

Podezřelé je, že oficiální oznámení nedoprovází jméno vývojářského studia, které hru připraví. To působí, jako by Reef snad ještě ani neměli domluvené vývojářské studio, přestože první ze zamýšlené série AAA her chtějí vypustit už příští rok pro PC, PS3 a X360. Slibuje si totiž svezení se na vlně zájmu o návrat hrdinů starých akčních filmů díky Expendables 2 s Arnoldem Schwarzeneggerem, Brucem Willisem či Jean-Claude Van Dammem.

Co myslíte, domluví se Reef se studiem Rebellion, jehož starší hry distribuuje, aby vzalo Shellshock 2, rovněž velmi brutální a z prostředí Vietnamu, a narychlo z něj ukuchtilo nového Ramba?

Comments