If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Resident Evil Umbrella Corps kompetitivní střílečkou

Nová hra Capcomu + update.

Pamatujete ještě na Operation Racoon City? Capcom před chvíli na TGS konferenci oznámil duchovního nástupce této odbočky hororové série s názvem Resident Evil (Biohazard) Umbrella Corps.

Vyjde začátkem 2016 jen digitální distribucí pouze na PS4/PC. Uvedení na západní trhy bylo záhy potvrzeno též s cenovkou 30 eur.

Půjde o multiplayerovou střílečku s kompetitivními (PvP) režimy hranými jak z vlastních očí, tak z third-person kamery. Odhalující trailer docela připomíná variaci na Call of Duty, nyní ho už máme ve vyšší kvalitě:

Centrem dění se opět stanou zombíci, které budete moci používat jako svůj "živý" štít (ehm). Zatím se ví o módu One Life Deathmatch jen s jedním životem na kolo nejen proti nepřátelům, ale i proti klasickým protivníkům ze série Resident Evil.

Důležitá má být týmová spolupráce různých hráčských tříd a vedle střelných zbraní využijí i některé nekonvenční, jako je vystřelovací hák s ostřím. The Brainer bude sekyra na blízko mířící přímo do lebky, Tactical Shield si namontujete na ruku pro krytí se zombíky, Terrain Spikes budou bodce na botou a konečně Zombie Jammer při zapnutí zombíky odpudí.

Comments