Skip to main content

Tvůrci Call of Duty lákají na novou hru

Lidé z Respawnu mají úctyhodné reference.

Respawn Entertainment neboli studio založené bývalými šéfy Infinity Ward, Jasonem Westem a Vincem Zampellou, dnes spustilo své oficiální webové stránky a začalo lákat hráče na svůj první titul.

V kolonce "hry" je vidět upravený a rozmazený obrázek z prvního projektu Respawn. Zdá se nám, že je na něm nějaká futuristická venkovská farma nebo snad továrna s výrazným komínem v jinak docela líbivé středoevropské krajince. Může to být ovšem cokoliv od venkovského hnízda Al-Kájdy až po koncentrák z 2. světové, záleží jen na tom, jak se na to díváte.

V hádání nepomůže doprovodný text ze stránek Respawn: "Pracujeme na multiplatformním projektu založeným na nové herní značce, o kterou se postará přední herní vydavatel Electronic Arts." Na stránkách firmy prý v dalších dnech přibudou nějaké informace o vývoji a další podobné legrace či náznaky.

Stránky Respawnu jsou zajímavé i úctyhodným portfoliem všech vývojářů. Teprve tady člověk docení, kolik ze svých bývalých kolegů a autorů série Modern Warfare se Westovi a Zampellovi podařilo přivést od konkurence: přesně čtyřicet (!) vývojářů má zkušenost s jednou nebo více hrami ze série Call of Duty.

Stejně tak je v týmu 6 výtvarníků a designérů, kteří v minulosti pracovali na God of War 3. Slušné portfolio má ale třeba i zvukový designér Ed Lima, který pomáhal se zvukem titulů jako DOOM 3, Duke Nukem Forever, Borderlands nebo Brothers in Arms, nemluvě o ještě nedodělaném RAGE a Aliens: Colonial Marines.

Read this next