Skip to main content

Rockstar: Mapa GTA 5 bude velmi rozlehlá

Největší v sérii.

Zatímco všemožnými rádoby úniky či dohady se v minulých měsících nemělo smysl zabývat, protože si je obvykle někdo vycucal z prstu a bavil se jejich zaplavováním internetu, teď je to už jiná. O Grand Theft Auto 5 totiž oficiálně promluvil nikdo menší než zakladatel a šéf Rockstaru, Dan Houser.

Když se ho časopis Game Informer zvědavě optal ohledně velikosti mapy GTA 5, odpověděl: "Musím být v tomto velmi opatrný, jinak mě povlečou kanceláří a zbičují ostnatým drátem. Zůstanu proto u toho, co se psalo v tiskovce- hra bude v Los Santos a okolí, což bude velmi rozlehlá mapa".

Dan Houser narážel na tiskovou zprávu k GTA 5, kterou vypustili ve stejné době jako ten slavný trailer, ale zůstala kvůli němu nepovšimnuta. V ní speciálně zdůraznili "hory, pole a pláže v největší hře, jakou kdy Rockstar vytvořil". Všimněte si, že se mluví o hře Rockstaru všech dob (ne pouze největší v rámci GTA série), čili ještě větší než Red Dead Redemption.

Sledujte také bezprostřední rozbor traileru, o co asi tak ve hře půjde a povedenou předělávku traileru do enginu GTA San Andreas.

První trailer z GTA 5

Read this next