If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rozbalování Farpoint s příslušenstvím k PlayStation VR

Pro lepší míření ve FPS.

Střílečky z vlastních očí se dosud na PlayStation VR hrály relativně špatně, to se ovšem mění. Na trh zítra přijde sci-fi hra Farpoint společně s příslušenstvím PSVR Aim Controller, což je taková plastová napodobenina pušky pro snazší míření ve VR titulech. Dle názoru mnohých revoluční záležitost.

Kolegové z portugalského EG natočili rozbalování krabice a první prozkoumání této nadstavby, včetně mnoha tlačítek pro snadné ovládání a střelbu. V hlavni pak je svítivá koule jako PlayStation Move (nevyžadováno, již je součástí ovladače), snímaná kamerkou pro maximální přesnost při míření. U nás toto balení stojí 2349 Kč (Alza.cz, jen o pár stovek více než samotná hra.

"Farpoint je vůbec první střílečkou speciálně navrženou pro nový ovladač Aim Controller, který vám zpřístupní zcela unikátní herní zážitek, jež jste u žádného předchozího FPS ještě nezažili. Zbraň je do hry přenesena v poměru 1:1, takže jakýkoliv pohyb zařízením se plynule promítne do virtuální reality. Aim Controller je součástí objednávky, vyžaduje Playstation VR kameru a helmu," praví se v popisku.

Comments