If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rozjely se vánoční slevy na Steamu i Originu

Battlefield 1 o 300+ Kč levněji.

Stalo se dobrým zvykem, že těsně před Vánocemi každý přední digitální obchod spustí své slevové akce. Po Xbox Store zmíněném odpoledne přišli na řadu i PCčkáři.

Zimní výprodej na Steamu v úvodní den obsahuje zejména The Division, The Long Dark a Master of Orion za polovic, zlevnění strategických sérií Total War a Civilization.

Zajímavé jsou určitě: Dishonored 2 za 40 eur (o 200 levněji než v ČR), rok staré Just Cause 3 jen za tři kila nebo oceňované závody Project CARS pouze za 270 Kč. Dále spadly Cities Skylines, Rise of the Tomb Raider, Assetto Corsa či Resident Evil 4.

Je však třeba dávat pozor, protože třeba takový Farming Simulator 17 o 15 procent levněji (810 Kč) není žádné terno, když krabicovka na Alza.cz nyní je za 599 Kč. V podstatě to samé lze říct o květnovém DOOMovi, na Steamu po 67% slevě jen malinko lacinějším než krabicovka na Alza.cz (aktuálně 599 Kč).

Pozadu nezůstal ani Origin s přeceněním nejnovějších her od EA, kterých přitom moc nebylo. V sekci Deals tedy můžete mít např. FIFA 17 za polovinu a chválený Titanfall 2 též, ačkoli u něj se to ani takto nevyplatí (810 Kč vs. citelně zlevněná krabicovka u nás aktuálně za 699 Kč).

Chybu neuděláte s Battlefield 1, pro PC je na Originu teď levnější o 40 procent, což dělá o 300+ Kč výhodnější koupi než v domácích obchodech (Alza.cz nyní i po slevě 1299 Kč).

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments