If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

S čím se na Gamescomu vytasí Sony a Blizzard?

Známe jejich plány.

Sedmnáct hratelných titulů pro PlayStation VR a tři PS4 hry (z toho jedna exkluzivní). Takový je lineup Sony na veletrh Gamescom konaný příští týdne v Kolíně nad Rýnem.

Máme-li být konkrétní: na PS4 půjde o Gran Turismo Sport, Titanfall 2 a Destiny: Rise of Iron. Na PlayStation VR doveze Batman Arkham VR, Battlezone, Bound VR, EVE Valkyrie, Farpoint, Hatsune Miku: VR Future Live, Headmaster, Here They Lie, Hustle Kings VR, The Playroom VR, Resident Evil 7 Biohazard, RIGS Mechanized Combat League, Robinson: The Journey, Until Dawn: Rush of Blood, Super Stardust Ultra VR, Tumble VR a PlayStation VR Worlds.

Do kategorie pouze živě předváděných dem, na které si veřejnost bohužel nesáhne, spadly tyto: Horizon Zero Dawn, Days Gone, Detroit: Become Human, Call of Duty: Infinite Warfare a Mafia 3.

V PlayStation Truck a Mixed Zone dále ještě najdete: Killing Floor 2, Aragami, Ni-oh, Ronin, Yakuza 0, Outlast 2, Farming Simulator 17, Batman: The Telltale Series, Killstrain, Overcoocked, Bound, WRC 6, Worms WMD, Gang Beasts, AVICII | Vector, The Tomorrow Children, World of Warriors a Gravity Rush 2 (instrukce, jak se tam dostat).

Ani Blizzard nezůstane pozadu, když na Gamescom přiveze 500 stanic s demoverzemi - prý jeho dosud největší účast. Jak slibuje, v úterý 18. srpna v 18:30 zveřejní videopreview s novým obsahem, který nás čeká. Každý den bude vysílat přenosy, pořádat soutěže o nej kostýmy, pro návštěvníky a chystá se i nějaké překvapení.

K příležitosti 20. narozenin Diabla si budete moci zahrát připomenout všechny tři díly a grafik před vámi vytvoří speciální artwork. Overwatch dostane ve čtvrtek 18. srpna nový animovaný seriál, proběhne v něm turnaj a hlavně bude přiblížena nová mapa s německým hradem (Black Forest).

Legion Café v centru Kolína nad Rýnem napodobí The Fel Hammer z datadisku Legion pro World of Warcraft, z nějž si také vyzkoušíte hru za novou třídu Demon Hunter. A samozřejmě proběhnou turnaje ve Starcraft 2, Heroes of the Storm a Hearthstone, ale o tom spekulovaném remaku prvního dílu sci-fi strategie zatím ani slovo.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments