Skip to main content

Sharp Shooter ovladač pro PS Move

Kulomet pro Killzone 3 a nový Dualshock.

Sony oficiálně představilo nový periferní ovladač Sharp Shooter pro svůj PlayStation Move. Jde o šedý plastový kulomet, do které se samotný ovladač Move vloží tak trochu po vzoru Wii Zapperu.

Podle oficiálních informací přijde Sharp Shooter na trh v únoru, ne náhodou právě v době vydání střílečky Killzone 3. Alespoň v USA by měl stát okolo čtyřiceti dolarů, což je v přepočtu zhruba 740 Kč. Evropská pobočka Sony už potvrdila, že ovladač stihne včas dodat také na evropský trh.

"Chápeme, že někteří z hráčů se budou zdráhat odložit svůj gamepad, ale nadcházející PlayStation Move Sharp Shooter je pro pohybové ovládání stříleček neodolatelný," napsal na oficiální PlayStation Blog produktový manažer Sony, Anand Agarwal.

Podle něj by měl Sharp Shooter přispět k vůbec nejintuitivnějšímu a nejzápalenějšímu hernímu zážitku, jaký jste si ze stříleček kdy odnesli - na kulometu totiž najdete tlačítko pro nabíjení zbraně, snadno dosažitelná tlačítka, digitální páčku a dokonce i nástavec pro to, abyste si zbraň mohli opřít o rameno pro přesnější střelbu.

Sharp Shooter byl pry vyvíjen speciálně pro potřeby Killzone 3 a SOCOM 4: US Navy Seals, ale bezchybně má pracovat také s nadcházejícími střílečkami Time Crisis: Razing Storm nebo remakem wiičkového Dead Space: Extraction.

Vydání Killzone 3 jinak v únoru doprovodí také nový tematicky laděný ovladač Dualshock 3 v barvě Jungle Green, tedy té zelené, jakou byste našli v džungli. Stát by měl okolo pětapadesáti dolarů, tzn. něco málo přes 1000 Kč.

Read this next