If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Slavný herní YouTuber má neoperovatelnou rakovinu

Otevřeně to přiznal publiku.

Tradiční herní magazíny se obvykle věnují scéně na YouTube jen tehdy, pokud jde o peníze či nějaké rozmařilosti, viz třeba nedávno luxusní rezidence koupená streamerem MineCraftu. Tentokrát však jde o velmi smutnou zprávu, která dokazuje, jak vratký může být úspěch a co je v životě nejdůležitější.

John Bain, jeden z nejpopulárnějších herních YouTuberů vystupující pod přezdívkou TotalBiscuit, otevřeně oznámil veřejnosti, že mu diagnostikovali rakovinu a že mu zbývají už jen dva až tři roky života.

"Nevím, jakou formou vám to mám sdělit. Vyšetření na CT dopadlo negativně, nádor ve střevech je pryč, ale metastázoval do jater. Lékaři říkají, že se to nedá operovat ani že to nejde vyléčit," napsal zdrcený na Twitter.

TotalBiscuit měl tyto problémy od loňského dubna, prodělal několik operací, ale bohužel nedopadly dobře. Svůj boj ale nevzdává, chce se ještě o šanci na život poprat. Proto se vrátí na chemoterapii, aby zvrátil statistiky, které jsou ovlivněny tím, že nemoc postihuje spíš slabší lidi staršího věku. Za celou redakci Eurogameru mu držíme palce.

Comments