Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Zpěvák namluví postavu v Darkness II

Mike Patton z Faith No More se vrací.

2K Games oznámili, že v The Darknes II namluví titulní postavu opět Mike Patton, frontman světoznámé kapely Faith No More.

"Příběh v Darknes II by nebyl kompletní nebo autentický bez postavy Darknesse," řekl Christoph Hartmann, prezident 2K. "Mike Patton přináší unikátní perspektivu do role, která je pro vesmír The Darkness naprosto nezbytnou."

Hráči budou ovládat postavu Jackieho Estacada, který získá démonické síly od svého otce během svých 21. narozenin. Jeho otec nesl kletbu Darkness předtím. Když se bude Jackie ukrývat ve stínech a mimo světlo, může pomocí Darkness síly ničit nepřátele - disponuje různými nadpřirozenými schopnostmi a má takzvané Demon Arms - démonické ruce.

"Baví mě být zápornou postavou a Darkness je ten největší záporák, na kterého lze narazit," řekl sám Mike Patton. "Přečetl jsem si celý scénář a Jackie bude brutálně mučená duše. Už se moc těším, až udělám z jeho života zase peklo na zemi."

Darkness II by se měla od ostatních her lišit zejména tím, že vaše postava bude mít možnost sekat, chytat a házet objekty a nepřáteli pomocí démonických paží, ale zároveň můžete střílet i ze dvou zbraní.

První hra vyšla v roce 2007 a šlo překvapivě o docela povedenou adaptaci původního komiksu, která byla i překvapivě dost temná. The Darknes II by mělo vyjít na PC, PS3 a X360 na podzim tohoto roku.

Read this next