Skip to main content

Sledujte české vysílání z turnaje Intel Extreme Masters 2016 v Katovicích

Tento víkend ve čtyřech hrách.

O tomto víkendu 4. - 6. března probíhá v polských Katojedna z největších progamingových akcí na světě a to Intel Extreme Masters. Domácí multiklan eSuba ve spolupráci s Intelem a dalšími partnery připravil český livestream z tohoto světového šampionátu, který běží od dnešního poledne.

Na těchto stránkách tak můžete sledovat komentovaný přenos na Twitch z turnajů ve hrách Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Hearthstone a Starcraft 2 (u toho stream v angličtině).

"Každá sezona přináší pořádnou dávku špičkových zápasů na turnajích v různých koutech světa. Jen ti nejlepší se kvalifikují na světový šampionát, kde dostanou šanci poprat se o mistrovský pohár před zraky desítek tisíc fanoušků v hale a milionů diváků, kteří vše sledují prostřednictvím online streamů. Za uplynulé desetiletí se na výhrách vyplatilo více než těžko uvěřitelných čtyři a půl milionů dolarů," uvádí eSuba.

Podrobný harmonogram všech zápasů elitního turné, stejně jako přehled soutěžících týmů, najdete zde, hrát se bude o ceny v hodnotě 600 tisíc dolarů.

Read this next