If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Slim verze PlayStation Vita míří do Evropy, už od 7. února

Zatím pouze do Anglie, očekává se ale i do zbytku.

Slim verze PS Vita s označením PCH-2000 zatím byla k dispozici pouze v Japonsku, ale už míří oficiálně také do Evropy.

Sony potvrdila, že Slim PS Vita se bude ve Velké Británii prodávat od 7. února a stát bude 180 liber, což je v přepočtu zhruba 6000 Kč. Jde o výrazně sníženou cenu, protože v Anglii se Wi-fi verze Vity prodávala za 230 liber a 3G verze handheld konzole dokonce za 280 liber.

Porovnání původní Vity se Slim verzí.

Slim verze je k dispozici v Japonsku od října 2013 a je o 20 procent tenčí a 15 procent lehčí. Místo OLED displeje má LCD obrazovku a k dispozici je také mikro USB pro zálohu dat a nabíjení. Slim verze konzole má 1 GB interní paměti, šestihodinovou výdrž na baterii a nové indikátory na horní straně.

Zatím není jasné, zda Slim verze PS Vita bude pouze ve Velké Británii, nebo se začne prodávat i jinde v Evropě, tedy například u nás. V Anglii bude spolu s uvedením slim konzole k dispozici také balení deseti indie her: Alien Breed, Thomas Was Alone, Velocity Ultra, Men's Room Mayhem, Coconut Dodge Revitalized, Limbo, Hotline Miami, Total Recoil, a Superfrog HD. To vše za cenu 25 liber (834 Kč) nebo součástí bundle spolu s 4 GB paměťovou kartou za 200 liber (6672 Kč).

Tagged With

Comments