Skip to main content

Spadly autorizační servery Dragon Age

Nefungují proto žádné přídavky.

Pokud zrovna hrajete Dragon Age: Origins a chtěli byste jej hrát i se stahovatelnými přídavky, máte v současné době smůlu. Podle všeho totiž spadly autorizační servery EA, což znamená, že přídavky, za které jste si zaplatili, prostě nefungují.

Servery podle všeho nefungují již od 9. dubna a EA ani Bioware o tom hráčům nedali vůbec vědět. Až zhruba po třech dnech, kdy se fanoušci na oficiálním foru Bioware rozčilovali, tam napsali, že jsou si problému vědomi a "hledají řešení".

Až dnes už by měly servery začít pořádně pracovat, což znamená, že nikomu nefungovaly v Dragon Age: Origins pět dní přídavky.

Problém je zejména v tom, že se DLC v Dragon Age: Origins musejí autorizovat při každém spuštění hry, což může způsobovat hodně problémů - nejen když má uživatel problémy s připojením, ale když spadnou (nebo budou v budoucnu vypnuty) servery EA.

K tomu se váže také zpráva, že vyšel patch pro PC verzi Dragon Age 2. Ten změní hru na verzi 1.02 - obdobný update také míří na PS3 a X360. Tam došlo ke zdržení, protože patch musí autorizovat Microsoft a Sony.

Co všechno patch opravuje, na to se můžete podívat na tomto odkazu, kde si jej můžete také stáhnout.

Read this next