If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Spekulace o specifikacích Wii 2

Bude tu Wii 2 už v příštím roce?

Spekulace o novém Wii, nástupci současné konzole od Nintenda, tentokráte rozvířily údajně uniklé údaje, které má mít na svědomí kdosi z marketingu ve francouzské pobočce téhle firmy. Předně tolik, že nové Wii (kódové označení Wii 2) by se mělo objevit na trhu ve třetím čtvrtletí roku 2010, a to současně ve všech herních regionech!

Co se týče technických specifikací, Blu-ray mechanika zní zvláštně. Jakkoliv za tímhle krokem má být snaha o zamezení rozmáhajícího se pirátství, které sužuje i současné Wii. Odkud už je jenom krůček k infu o podpoře 1080p rozlišení a o možném přehrávání filmů.

Podle mnohých dává načasování příchodu Wii 2 smysl. Spolu s HD podporou (byť je hodně skepse ohledně implementace Blu-ray), Wii MotionPlus ovladačem v základním balení a nakonec i lepší, resp. lépe vyřešenou online podporou.

Uvidíme v dohledné době, nakolik jde o další fámu a nakolik o věrohodnou zprávu. Což se dá vztáhnout i na zajímavou poznámku, že Wii 2 prý bude možné zakoupit levněji v případě, že majitelé přitom pustí své stávající Wii. Téměř anketní otázka na závěr, u kterých zde uveřejněných informací si myslíte, že mohou být správné?

Tagged With

Comments