Skip to main content

Stáhněte si už nyní editor postav do Saints Row

Předvoj plné hry v srpnu.

Volition se snaží, seč jim síly stačí, aby se o jejich titulu začalo konečně trochu více mluvit a nebyl publikem ignorován jako dosud, když vyjde už 23. srpna tohoto roku.

Za tímto účelem vypustili několik měsíců v předstihu nástroj pro tvorbu postav v tomto rebootu Saints Row. Cílem je, abyste byli připraveni na premiéru hry a nezdržovali se s tím pak před začátkem samotného hraní.

Stáhnout si ho můžete kdokoli zdarma na PC i na konzolích. Jmenuje se Boss Factory a má jít o nejvíce vymakaný editor svého druhu, s bohatými možnostmi přizpůsobení všeho možného.

Své výtvory můžete nasdílet s ostatními či vyhrát v soutěži nějaké ty ceny. Vašeho bosse tedy uploadujete do Boss Gallery, tam si ho stáhnou přátelé a vy do plné hry. Stejně tak si můžete zkusit díla ostatních hráčů. Když se do této akce zapojíte a zaregistrujete, získáte pak dvě helmy do hry či odemknutelný Marshall Rocket Launcher v plné verzi.

Na ní zatím panují z dojmů zahraničních redaktorů rozporuplné názory, ale vývojáři ještě mají dost času, aby vše vyladili a vylepšili.

Read this next