If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Stahujte dema CSI a Combat Mission

Pro zkrácení státního svátku.

Jestli jste neodjeli na prodloužený víkend a naopak hledáte, jak se během dnešního státního svátku zabavit, máme tu tip na dvě čerstvě vydané demoverze.

Ta první představuje hratelnou ukázku akční adventury CSI: Fatal Conspiracy (450MB, mirrory WP, AG, Fileshack a Fileplanet). Demo obsahuje celou jednu misi, kde musíte za pomoci detektivních nástrojů a racionálního uvažování vyřešit vraždu u myčky aut.

V plné verzi CSI: Fatal Conspiracy vás jinak čeká pětice vzájemně propojených případů, které vykonstruovali scénáristé stejnojmenného TV seriálu. Během hry se setkáte také s postavami Raye Langstona či Catherine Willsové. Na hře se také podíleli svými tvářemi a hlasy herci Laurence Fishburne a Marg Helgenberger.

Druhé nově vydané demo pochází z válečné akce Combat Mission: Shock Force (526MB, mirrory SI, GH, TPS a AG) a obsahuje šest scénářů z její současné verze 1.30, především pak ale moduly s mariňáky, britskými jednotkami a také nejnovější modul s vojskem NATO. V demu je obsažena i podpora pro hraní po síti a dokonce i malá ukázka herního editoru.

Comments