If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Stahujte demo Football Manager 2011

Objemnější verze obsahuje i češtinu.

Sega dnes vydala hratelnou demoverzi simulátoru Football Manager 2011. Spustíte ji na PC i Macovi a její objemnější verze obsahuje mezi podporovanými jazyky i češtinu. Obě verze dema nabídnou první polovinu fotbalové sezóny 2010-2011 s podporou ukládání pozic, které půjde později přenést do plné verze.

Rozšířená, tzv. "jahodová" edice dema (1,1GB, mirrory na oficiálním webu, torrentu a na Steamu) podporuje jedenáct jazyků včetně češtiny a polštiny a můžete si v ní zahrát anglickou, skotskou, francouzskou, španělskou, portugalskou, italskou, norskou, dánskou, švédskou, brazilskou, argentinskou nebo čilskou ligu.

Základní, tzv. "vanilková" verze dema čítá pouhých 300 MB (mirror na oficiálním webu nebo torrentu) a obsahuje pouze angličtinu, dostupná je tu pak jen anglická a skotská liga.

Ke spuštění budete potřebovat 1.4GHz procesor při hraní na Windows XP, nejméně pak 2.0GHz v případě Windows 7 nebo Vista. Minimum je 512MB operační paměti, doporučuje se ale dvojnásobek, jako grafická karta postačí Nvidia FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800 nebo čipy Intel 82915G, 82910GL a lepší. Hra prý podporuje i některé starší grafiky, ačkoliv ty mohou zápasy renderovat jen ve dvou rozměrech. Přímo podporovány nejsou naopak integrované grafiky v noteboocích, ale hra na nich běžet může.

Football Manager 2011 vyjde 5. listopadu pro PC.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles