If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Stahujte demo Football Manager 2011

Objemnější verze obsahuje i češtinu.

Sega dnes vydala hratelnou demoverzi simulátoru Football Manager 2011. Spustíte ji na PC i Macovi a její objemnější verze obsahuje mezi podporovanými jazyky i češtinu. Obě verze dema nabídnou první polovinu fotbalové sezóny 2010-2011 s podporou ukládání pozic, které půjde později přenést do plné verze.

Rozšířená, tzv. "jahodová" edice dema (1,1GB, mirrory na oficiálním webu, torrentu a na Steamu) podporuje jedenáct jazyků včetně češtiny a polštiny a můžete si v ní zahrát anglickou, skotskou, francouzskou, španělskou, portugalskou, italskou, norskou, dánskou, švédskou, brazilskou, argentinskou nebo čilskou ligu.

Základní, tzv. "vanilková" verze dema čítá pouhých 300 MB (mirror na oficiálním webu nebo torrentu) a obsahuje pouze angličtinu, dostupná je tu pak jen anglická a skotská liga.

Ke spuštění budete potřebovat 1.4GHz procesor při hraní na Windows XP, nejméně pak 2.0GHz v případě Windows 7 nebo Vista. Minimum je 512MB operační paměti, doporučuje se ale dvojnásobek, jako grafická karta postačí Nvidia FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800 nebo čipy Intel 82915G, 82910GL a lepší. Hra prý podporuje i některé starší grafiky, ačkoliv ty mohou zápasy renderovat jen ve dvou rozměrech. Přímo podporovány nejsou naopak integrované grafiky v noteboocích, ale hra na nich běžet může.

Football Manager 2011 vyjde 5. listopadu pro PC.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Football Manager 2011

iOS, PC, Mac

Football Manager Handheld

Android, PSP

Related topics
About the Author

Levis

Contributor

Comments