Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Star Wars 1313 bude nejspíš i na konzole nové generace

Předvádělo se na speciálním NVIDIA počítači.

Líbila se vám videa ze Star Wars 1313? Přemýšleli jste, zda něco takového může utáhnout současná generace konzolí? Pravděpodobně s horší grafikou, protože předváděčky této hry běžely na speciálním počítači postaveném na NVIDIA technologii s dosud neznámými specifikacemi - možná právě se specifikacemi nových konzolí.

Novináři, kteří byli na uzavřených předváděčkách 1313 říkají, že "hra běžela na PC s ovladačem od Xbox 360". Podle slov jednoho z nich hra vypadá jako "Uncharted ve Star Wars vesmíru, ale s obličejovými animacemi, osvícením a fyzikou, která dalece předčí cokoliv na současné generaci konzolí", což jen podporuje tezi, že by mohlo jít o titul pro nové konzole.

LucasArts navíc tvrdí, že jde o velmi ranou fázi vývoje. Hra ještě není ani v alpha fázi, takže je dost pravděpodobné, že vyjde až v druhé polovině roku 2013. Což je doba, kdy se předpokládá, že začnou první konzole nové generace vycházet.

Viceprezident Epic Games Mark Rein mezitím prozradil, že Star Wars 1313 neběží na jejich chystaném Unreal 4 enginu, ale hra je postavena na Unreal 3. Začalo se totiž spekulovat, že jsme tajně viděli první U4 hru, což Mark Rein tímto svým prohlášením popřel.

Read this next