Skip to main content

Termín LOTR: War in the North

Co čekat od akčního RPG proti všem?

Posíleni nečekaným úspěchem Mortal Kombatu a s jasnou hitovkou v kapse v podání Batman: Arkham City ohlásili Warner Bros. termín svého dalšího titulu, s nímž se neohroženě postaví té nejtvrdší předvánoční konkurenci. The Lord of the Rings: War in the North v Evropě vyjde pro všechny platformy 4. listopadu 2011, tři dny po USA.

Hra bývá zařazována mezi akční RPG, pod čímž se dá představit cokoli. Její tvůrci si dávají setsakramentsky záležet, aby v žádném videu neukázali záběry ze skutečného hraní, nýbrž pouze z působivých cutscén. Proto jsme byli trochu zklamáni, když jsme na E3 hráli vesměs obyčejnou hack and slash rubačku ve velmi rychlém tempu, jen obohacenou o pár RPG prvků a sázku na známý herní svět.

Žádného Zaklínače 2 nebo Dragon Age 1 od hratelnosti War in the North rozhodně nečekejte, spíš to samé co LOTR: ConQuest, LOTR: Two Towers, Darksiders nebo God of War. Jen tady je obvykle na scéně více postav vašeho společenstva naráz, běhají temnými kobkami a mají o trochu větší inventář či strom dovedností. Jméno studia podepsaného pod Baldurs Gate: Dark Alliance hovoří za vše.

Poslední trailer

Read this next