Skip to main content

Test Drive: Ferrari Racing Legends pro PC se opozdí

Plus informace o uvedení na domácí trh.

Vlastní zpráva - Nevíme, jestli je příčinou neschopnost Slightly Mad Studios, jejich upřednostňování komunitních Project CARS, průtahy u distributorů nebo snaha o koordinaci pro premiéru na všech trzích ve stejný den (nejpravděpodobnější varianta). Faktem je, že původně březnové závody Test Drive: Ferrari Racing Legends se šoupají již poněkolikáté.

Definitivním termínem by se snad měl stát 6. červenec, ale jen v případě PS3 a X360 verzí. Hra pro PC se odložila na neurčito - podle některých zdrojů kvůli chybám, které se ještě musejí polapit. Německý Amazon momentálně uvádí 27. červenec, ač ani ten není jistý, jiní odhadují tak dvoutýdenní zpoždění.

Jak dnes Eurogameru potvrdil David Boček z Hypermaxu, Test Drive: Ferrari Racing Legends skutečně vydají 6.7. pro konzole i u nás. Doporučenou maloobchodní cenu stanovili na 1499 Kč, u té PCčkové na 999 Kč, jak se vědělo. Lokalizace nebude, maximálně manuál ke stažení z webu. Pod posledním trailerem oficiální popisek Hypermaxu:

Poslední trailer z konce května

Test Drive: Ferrari Racing Legends je ultimátní závodní hrou pro každého fanouška Ferrari. S detailním fyzikálním modelem se budete moci postavit jakékoliv výzvě, která na vás čeká v dlouholeté historii této památné automobilové značky. Pečlivě vymodelované tratě a auta odrážejí skutečné poškození utrpěné během závodu, intenzivní pocit rychlosti na hráče věrně přenáší nezdolnou sílu všech špičkově vyladěných vozů a pokročilá umělá inteligence dokáže potrápit i ty nejzkušenější řidiče.

Různé druhy závodů: Vyberte si ze široké nabídky závodů, včetně rallye, GT a formule 1.

Rozsáhlé možnosti online závodění: Integrace online prvků do hry jednoho i více hráčů v několika vybraných druzích závodů. Jednoho závodu se může zúčastnit až 8 hráčů.

36 různých verzí okruhů: Okruhy velkých cen, testovací okruhy a bonusové okruhy v mnoha odlišných prostředích. Tratě z minulosti i současnosti.

51 úžasně detailních aut: Nejslavnější současné i klasické vozy Ferrari jsou s láskou vymodelované uvnitř i zvenčí, včetně funkčního řazení a viditelných motorů. Dynamiku aut ovlivňují například i realisticky ucházející pneumatiky nebo prasklé duše.

Režim kampaně: Prožijte bohatou historii značky Ferrari a odemykejte postupně nové tratě a auta z historie této společnosti. Na okruhy odemčené v kampani můžete následně vyjet s jakýmkoliv dostupným automobilem.

Read this next