If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Menší arkáda Warhammer 40K: Kill Team

Pro XBLA a PSN + trailer, obrázky.

THQ prozradilo první detaily o novince s názvem Warhammer 40K: Kill Team. Kromě toho také ukázali první obrázky a video ze hry. Půjde o arkádovou střílečku určenou pro Xbox Live a PlayStation Network, která by měla být jako lákadlo na plnohodnotnou hru Space Marines. Čili odhady, že půjde o něco podobného jako Red Faction Battlegrounds od stejných autorů, se nemýlily.

Hra by měla být k dispozici v červenci za zhruba 10 dolarů a odemknout si díky ní můžete Power Sword pro příbuznou hru Space Marines (což uděláte hned po dokončení první mise), který lze pak použít v multiplayeru.

Vybrat si ve Warhammer 40K: Kill Team můžete ze čtyř typů postav, mezi kterými je například ranger specialista Sternguard Veteran nebo Techmarine, případně postavy zaměřené na boj zblízka Vanguard Veteran či Librarian.

Vaším úkolem bude zničit velkého Ork Kroozera po cestě do Imperial Forge World. Hra bude obsahovat kooperaci pro dva hráče i s možností hrát ve dvou na jedné obrazovce. Warhammer 40K: Kill Team nabídne také upgradovatelné zbraně a celkem šest kapitol.

Odhalující trailer
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments