Skip to main content

Tiger Woods 13: Poprvé i pro Kinect

Milovníci golfu mohou zahodit gamepad.

Zatímco Ubisoft sype jednu hru po Kinect za druhou, Electronic Arts si zatím s tímto zařízením nevěděli moc rady. Změní se to až s dalším dílem golfového simulátoru Tiger Woods 13, který by měl být první EA Sports hrou pro speciální zařízení snímající pohyb hráčů od Microsoftu.

Peter Moore, šéf EA Sports, už na posledním E3 naznačoval, že sportovní tituly vydané v roce 2012 by měly mít minimálně podporu Kinectu. Hry jako Madden NFL by měly mít například podporu hlasových příkazů, ale ovládat se budou stále na gamepadu. Tiger Woods PGA Tour 13 bude ale zcela hratelný pouze na Kinectu a vůbec nebudete potřebovat ovladač.

"Od té doby, co jsme dokončili Tigera 12, náš tým začal hodně pracovat na plné integraci Kinectu do příští hry, která vyjde v roce 2012," řekl Craig Evans z EA. Série má už od dob Tiger Woods PGA Tour 11, který vyšel v roce 2010, podporu Playstation Move.

Tiger Woods si prý už dokonce hraní s Kinectem zkoušel. "V polovině srpna jsme s ním byli v Orlandu a Tiger si pomocí Kinectu zahrál jednu hru. Také nám hodně pomohl, co bychom měli vylepšit," říká Evans.

Tiger Woods PGA Tour 13 by mělo vyjít v březnu 2012.

Read this next