If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Traktory vyjely potřetí, co se bude simulovat příště?

Dřevorubec, policista nebo řidič metra.

Ostravský vydavatel TopCD dal na vědomí, že jeho Traktor Simulátor 3 s českými titulky už potichu vyjel na pulty domácích prodejen, čímž předběhl konkurenční Farming Simulator 2013 od Comgadu. Ve hře ale prý chybí některé opravené texty kvůli jejich nevložení vývojáři, takže se připravuje malý patch.

"Už chvíli po vydání se nám začaly množit různé ohlasy a je jasné, že je o hru slušný zájem. Máme v úmyslu hru v budoucnu ještě rozšířit o populární Zetory, ale zatím nemůžeme uvádět žádné bližší informace," uvedli TopCD na svých stránkách.

A co se bude simulovat příště? Policejní simulátor, kde plánujete a vedete policejní akce na ploše velkého města. Metro: simulátor londýnské podzemky, kde můžete řídit metro na linkách v Londýně.

Ve velkém Dřevorubeckém simulátoru si ověříte rčení "když se kácí les, lítají třísky", neboť budete vyjíždět do náročného terénu s těžkou dřevařskou technikou všeho druhu. Dále TopCD chystají např. simulátor odtahového vozu plnícího mise v ulicích města, simulátor transportů velkých nákladů, nebo simulátor tanku za 2. světové války.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments