Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tvůrci Hitmana dělají i na nové herní značce

Nebude to Kane and Lynch ani Mini Ninjas.

Jakmile IO Interactive dokončí Hitman: Absolution, vrhnou se na úplně novou hru, která nebude vycházet z žádných zavedených herních značek.

Prozradil to šéf studia Niels Sorensen. Na nové hře ovšem podle jeho slov bude pracovat pouze část studia IO Interactive, protože spousta lidí přejde do Square Enix Montreal, které bude Square Enix v roce 2012 otvírat. IO Interactive spadá pod Square Enix.

Ve Square Enix Montreal by se mělo pracovat na další hře v sérii Hitman a zbytek týmu IO Interactive tak získá možnost začít pracovat na něčem úplně novém. "Když lidé nějakou dobu pracují pořád na stejné herní značce, kreativně je to prostě vyšťaví," vysvětluje šéf vývojářského studia. "Naštěstí jsme našli způsob, jak se zase zaměřit na něco nového."

Ačkoliv neprozradil, co to bude za hru, vznikla přímo v IO Interactive. Podle slov ředitele mají zvláštní oddělení, které má za úkol vymýšlet nové herní značky a vytvářet prototypy her, které jsou pak prezentovány dál. Z těchto prototypů se pak vybírá, na které hře se bude dále pracovat. "Je to hodně zajímavé místo, kde tajně vymýšlejí spoustu novinek."

Read this next