Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Překvapení z LEGO Indiana Jones 2

Chystá se kooperativní stavba úrovní.

Pro závěr roku nachystaný projekt LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues, bude mít kooperativní režim. O tom už se dlouho ví. Nicméně vyjma společného procházení singleplayerovou kampaní bude možné i společné vytváření herních levelů, byť není stále úplně zřejmé, jak to přesně bude fungovat.

Každopádně to bude fungovat a to na konzolích PS3, X360 a Wii s tím, že vytvořené pasáže a úrovně nebude možné mezi jednotlivými herními systémy sdílet. Herní obsah, vytvořený kupř. na PS3, tak budou moci ochutnat opět jenom vlastníci PS3. Je trochu zvláštní, že v tomhle kontextu nepadla zmínka o PC, ale lze očekávat, že v dohledné době dojde k nápravě.

Buď jak buď možnost vytváření vlastních úrovní a jejich eventuální kombinace s těmi oficiálními se tváří být příjemnou nadstavbou, prodlužující dále životnost dílu, který nabídne trochu jiný pohled na události známé z filmové série. Každopádně oproti minulosti dozná velkých změn využití Indyho biče, se kterým bude nyní možné doslova zahazovat vámi vybrané nepřátele. A zlepší se také interakce, díky čemuž budete moci v častých půtkách použít věci jako židle, lahve, apod.

Hra LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues by se na současných formátech (PC, PS3, X360, Wii, PSP, DS) měla objevit koncem roku. Přesné datum vydání zatím není známo.

Read this next