Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tvůrci Dead Space dělají na nové sérii

Najímají už na ní nové lidi.

Visceral Games, tvůrci série Dead Space, dělají na nějaké "odvážné nové herní sérii". Prozradili to tak nějak sami. Díky inzerátu, který si podali.

Podle všeho hledají pro nový AAA titul výkonného producenta, který by pracoval v jejich studiu v Redwood City, což je kousek od San Francisca.

Tohle všechno jsou zhruba jediné informace, které o hře máme, ale u té nové hry nejspíš Visceral nejsou příliš daleko. Projekt bude teprve ve fázích příprav, protože výkonný producent bude mít podle inzerátu na starosti "vybudovat plně hratelný level, který bude demonstrovat klíčové atributy hry (hratelnost, technologii atd.)". Tato demonstrace se pak "rozšíří na klasický AAA titul".

Z toho se dá i vyčíst to, že Visceral Games tento nový projekt ještě nemají úplně schválený od distributora a potřebují nejprve vytvořit ukázku - něco jako demo - pomocí které budou svůj nový projekt prezentovat u Electronic Arts.

Visceral Games, kteří kromě Dead Space mají na svém kontě také The Godfather II nebo Dante's Inferno, před rokem potvrdili, že pracují také na hře The Ripper pro EA. Jak už název vypovídá, jde o hru na motivy Jacka Rozparovače. A pak tu je samozřejmě víceméně potvrzené Dead Space 3.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Ripper

PS3, Xbox 360

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments