If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Už je jasné, které hry ovládnou E3

Program známého moderátora.

Hideo Kojima před okamžikem musel přiznat absenci svého Death Stranding na výstavě, protože se chce plně soustředit na vývoj. Ani na E3 nenajdete virtuální realitu pro Xbox One, která ani nedorazí na trh letos. Ale mrzet nás to tolik nemusí, protože na E3 2017 bude spousta jiných her.

Nejznámější herní moderátor Geoff Keighley, kterého proslavili GameTrailers, The Game Awards či show ve spolupráci s YouTube, totiž dnes odpoledne přinesl kompletní program E3 Coliseum - dvoudenního vysílání s přednáškami, rozhovory či demonstracemi nově oznámených her, určeného i pro veřejnost na místě v Los Angeles.

Jelikož on už dobře ví prakticky o všem, co bude v příštím týdnu oznámeno, reflektoval to logicky i do programu. Z něj se tak dozvídáme pár novinek, resp. oficiální potvrzení toho, co jsme se předtím mohli jen domnívat - které konkrétní tituly opanují letošní ročník veletrhu.

O půlnoci z úterý na středu našeho času věnuje Keighley půlhodinu nové hře Bethesdy, oznámené na jejím E3 2017 Showcase, což moc nezní jako Fallout 4 VR. Hned poté si bude povídat o živé demonstraci nové velké hry od Square Enix (ti mají ohlásit ještě druhou větší hru) a pak na to naváží Epic Games, kteří představí svůj příští významný titul.

Téměř hodinu v úterý večer zabere pokec s UbiSoftem o novém dílu Assassins Creed z Egypta. Z už dříve oznámených her se pak E3 Coliseum zaměří hlavně na reboot God of War (prý zásadní hodinová prezentace o tvrdé práci odvedené na hře), Destiny 2 od Bungie, nového Spider-Mana pro PS4, konzoli Scorpio, Sea of Thieves s AAA ambicemi, Far Cry 5, Call of Duty WW2 a Shadow of War (nové E3 demo i za účasti Troy Bakera).

Tím jsme de facto dostali kompletní list nejdůležitějších her, které by měly ovládnout E3 2017. A naopak se můžeme ptát, proč v seznamu některé nečekaně chybí, např. Crackdown 3 či The Last of Us 2. Nebo to bude všechno jinak a zažijeme mnoho překvapení, o kterých dnes netuší ani Keighley...?

Comments