If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

UbiSoft na Gamescomu odhalí novou značku

Tu od kreativního šéfa Far Cry 3?

Raději bychom brali potvrzení předvedení Far Cry 4, ale ani tímhle nepohrdneme, protože to s ním má ledacos společného.

Na veletrhu Gamescom, který se koná 21. - 25. srpna v německém Kolíně nad Rýnem, má UbiSoft ohlásit nějakou novou nextgen značku, která je již ve vývoji. Jelikož francouzský vydavatel nepořádá vlastní konferenci na rozdíl od E3, asi se s tímto titulem vecpe na ty od Microsoftu či Sony.

Více toho o ní prozatím neprozradil, ale podle různých indicií se má za to, že by snad mohlo jít o projekt Child of Light. Na svědomí ho má Patrick Plourde, který je podepsán pod Far Cry 3 jako kreativní ředitel a předtím jako hlavní designér minulých Assassinů. Ten totiž na konci Gamescomu vystoupí na konferenci GDC Europe.

Child of Eden nicméně má být menším projektem, ne dalším Division, které na výstavě bohužel neuvidíme. Bohatě by to měla vykompenzovat přítomnost jiných hitů UbiSoftu, Assassins Creed 4 Black Flag, Watch Dogs, The Crew, Rayman Legends, Splinter Cell Blacklist a tria Might and Magic F2P her či onlinovek. Většinou to asi budou hratelné verze, ale nevíme, jestli půjde o ta samá dema jako na červnové E3. U Watch Dogs to bude doprovodná mobilní aplikace.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments