If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

UbiSoft se ohlíží za povedenou E3 konferencí

Dozvuky se šéfem.

Nejen, že byla E3 2017 konference UbiSoftu chválena mnohými hráči a považována za letošní nejlepší, co se týče lineupu her (záznam). Kladně reagovala i burza, kde hodnota akcií firmy vylétla na jednoleté maximum.

Není proto od věci poslechnout si šéfa Yvese Guillemonta, který přinesl pár dozvuků o předváděných titulech v rozhovoru pro VentureBeat.

Beyond Good and Evil 2 původně oznámený v roce 2008 prý byl úplně jinou hrou než tou, kterou Michel Ancel představil nyní. Vše se vleče kvůli tomu, že má obrovské ambice a snaží se vytvořit něco, co tu ještě nebylo. Proto ani zatím neexistuje termín vydání.

U Assassina (Alza.cz) se dle bosse UbiSoftu vyplatilo, že měl tým stojící za Black Flag spoustu času aplikovat zásadní změny do hratelnosti, aby byl Origins inovativnější než konkurenční hry. Díky demu na E3 prý zapracuje nejčastější zpětnou vazbu.

Guillemont si jinak všiml, jak jednotliví řečníci předvedení svých her prožívali. Je to prý dobře, když do toho dají veškeré zkušenosti a udělají vše možné pro to, aby se výsledek líbil. Mimochodem, Ubi měl pět nových značek, zatímco EA jen dvě.

S čím není úplně spokojen, je pomalejší rozšiřování virtuální reality, než předtím předpokládal. Důležité dle něj je, že se u těchto VR her zvyšuje kvalita a její dosažení prý vždy nějaký čas trvá.

Comments