If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Unikly první informace a obrázky z Pillars of Eternity 2: Deadfire

Brzy se na hru budou sbírat peníze.

Jak se zdá, Polygon si spletl čas a na chvíli publikoval článek o zatím utajovaném Pillars of Eternity 2: Deadfire. Internet je ale rychlý a informace z něj se již šíří, i když ho opět zase rychle schovali.

Pillars of Eternity 2: Deadfire bude opět sbírat peníze od hráčů. Tentokrát ale ne na Kickstarteru, nýbrž na platformě Fig. Obsidian se bude snažit získat 1,1 milionů dolarů od hráčů.

Když se sbíraly peníze na první Pillars of Eternity na Kickstarteru, podařilo se Obsidianu získat 4 miliony dolarů a zachránilo to celou společnost. Teď by to mělo být ještě jednodušší, když izometrické RPG získalo nadšené recenze i ohlas od hráčů.

První obrázek z Pillars of Eternity 2

Pillars of Eternity 2: Deadfire má pokračovat tam, kde skončila jednička a socha Caed Nua bude hlavním středobodem příběhu.

Hlavním záporákem bude "Eothas, bůh světla a znovuzrození, o kterém se myslelo, že je po smrti, ale nyní sídlí v kamenném titánovi, který je pohřben pod vaší pevností, Caed Nua, po celá milénia." Bůh se ze sochy dostane, poničí vaší pevnost a ponechá vás na pokraji smrti. Abyste zachránili svou duši, musíte boha najít a vyžadovat odpovědi - odpovědi, které mohou smrtelníky i bohy dostat do totálního chaosu.

Obsidian také říká, že si můžete přenést uložené pozice z první hry a podívat se, jak vaše rozhodnutí z jedničky ovlivnilo dvojku.

Comments