Skip to main content

Už můžete hrát Forza 4 demo

Jenom musíte mít Gold účet na Live.

Pokud máte Gold účet na Xbox Live, už dnes, den před původně proklamovaným termínem 4.10., si můžete stáhnout demo na očekávanou závodní hru Forza Motorsport 4.

Na disku musíte mít alespoň 1,27 GB volného místa.

Demo je podobné tomu, co bylo k dispozici novinářům a návštěvníkům E3 i Gamescomu. Projet se můžete v jednom rychlém závodu se sedmi protivníky na švýcarské trati kolem lyžařského střediska Lauterbrunnen nazvané "Bernese Alps".

Kromě tohoto Quick Race je v demu k dispozici ve Forze zbrusu nový Rival mód, v němž na té samé trati můžete soupeřit proti ostatním hráčům v žebříčku (na trati jede stínový vůz, tedy záznam jízdy jednoho vybraného oponenta), kdy máte za úkol zajetí lepší času, ovšem za předpokladu čisté jízdy bez vyjetí mimo vozovku, což je penalizováno a zvyšuje to celkový čas jízdy.

V demu se nakonec projedete z části jinými vozy, než bylo dříve oznámeno, tedy jsou k dispozici Mercury Cougar Eliminator 1970, Subaru WRX STi 2011 a Ferrari F-458 Italia 2011 (supersport z obalu hry) a pro režim Rivals ještě nové BMW M5 2011 a Pagani Zonda Coupé 2010.

Přečíst si můžete také naše dojmy právě z trati, která je k dispozici v demu. Náš autor plnou hru hraje od minulého týdne a recenzi Eurogamer publikuje už ve čtvrtek 6. října. Hra pak vyjde 14. října.

Read this next