If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Akce MorphX našla vydavatele

V Moskvě proti mimozemšťanům.

Britský distributor 505 Games (vydávající mimochodem ArmA 2) oznámil, že 1. června tohoto roku by měla na světlo světa vyjít akční hra MorphX, která se dříve jmenovala The Swarm.

Když si člověk čte o ději, nelze se ubránit dojmu, že se někdo možná nechal lehce inspirovat filmem District 9. Zemi totiž napadli mimozemšťané a abyste v takovém prostředí přežili, musíte absorbovat jejich DNA - tím získáte mnohem lepší schopnosti a šanci, jak s těmi emzáky bojovat.

MorphX bude střílečka z pohledu třetí osoby a vaším úkolem bude najít protilék pro vaše kamarády. K tomu, abyste se k němu probojovali, budete používat spoustu střelných zbraní, pálek, plasmových zbraní a granátů.

Abyste získali nové schopnosti, které vaši postavu vylepší, budete muset plnit různé minihry a puzzly. Tím získáte do své DNA další mimozemské schopnosti jako rychlejší regeneraci, vylepšené vidění a další.

MorphX vyjde pouze pro Xbox 360. Můžete se u nás podívat na rozsáhlou galerii a také na upoutávku přímo ze hraní, která díky prostředí Moskvy trochu připomíná Half-Life 2.

Tagged With

Comments