Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V Dishonored 2 výběr ze dvou hrdinů

+ filmeček, remake jedničky.

Po víkendovém kuriózním úniku potvrdila Bethesda už oficiálně Dishonored 2, v němž budete moci hrát buď za Corva neb dceru císařovny, Emily Kaldwin. Každý z nich bude mít unikátní sadu nových nadpřirozených schopností, zbraní i neobvyklých gadgetů. Tak jako minule si definujete vlastní herní styl, jestli chcete hrát jako first-person akci, jako tajemný zabiják za pomoci stealthu či bojů na blízko při přímé konfrontaci. Tato rozhodnutí hráče prý ve dvojce ovlivní výsledek mise či celé hry ještě více než dříve, více toho zveřejněný výčet vlastností nesdělil. Zatím je venku jen renderovaný filmeček:

Watch on YouTube

Dishonored 2 se bude odehrávat 15 let po poražení Lorda Regenta a vyhubení krysího moru. Dnes bylo potvrzeno, že se ve dvojce vypravíte řešit nebezpečí za hranice Dunwall do pobřežního města Karnaca, které skrývá klíč k návratu Emily na trůn. Hra vyjde pro PC, PS4 a X1, ale zatím nemá termín vydání.

UPDATE - Tvůrci v rozhovoru po konferenci prozradili, že s Dishonored 2 míří na vydání na jaře 2016. Také zdůraznili, že se snaží, aby každá z postav měla osobitý příběh, což znemožňuje kooperativní hru.

Ještě předtím si však budete moci užít Dishonored Definitive Edition, což je předpokládaný remake jedničky obsahující veškerá DLC (The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches, Dunwall City Trials, Void Walker's Arsenal) a přicházející na PS4/X1 už letos 28. srpna s cenovkou 40 eur. Obal remaku:

Read this next