Skip to main content

V Kinect Star Wars budete i závodit

A sami se stanete rancorem.

Minulý rok na E3 ukazoval LucasArts a Microsoft hru Kinect Star Wars, ve které jste v roli Jedie šermovali imaginárním mečem před Kinectem, což se promítnulo do hry. Jasně, celé to bylo nahrané a záběry nebyly ze skutečné hry, ale na Kinect Star Wars se skutečně pracuje.

Kotaku získal informace, že by hra neměla být jen o švihání mečem. Získali totiž dokumenty, ze kterých vyplývá, že by ve hře měly být i závody podů (jako ve Skryté hrozbě, kde závodí malý Anakin Skywalker), které budete ovládat tak, že si sednete na gauč, dáte před sebe ruce a jak s nimi nakláníte, tak se naklání také pod.

Co je ovšem ještě zábavnější, a bude to nejspíš splněným každého klučičího snu (alespoň u Star Wars fanoušků), to je část hry, ve které se stanete rancorem. To je ta obrovská potvora z Návratu Jediho, se kterou bojuje ve sklepech Jabby Hutta Luke Skywalker. V Kinect Star Wars se v něj proměníte a budete ničit nepřátele tak, že budete pobíhat po obýváku a zašlapávat imaginární lidičky.

Jinak podle všeho by souboje se světelnými meči měly v Kinect Star Wars fungovat jak vestoje, tak naštěstí i v sedě.

Zatím není jasné, kdy by měl Kinect Star Wars vůbec vyjít. První zprávy mluvily o tom, že by to mělo být ještě v roce 2011.

Read this next