Skip to main content

Vábení na The Game Awards graduje s několika teasery

Homeworld 3 i zásadní sci-fi projekt od bývalého šéfa DICE.

Pozdě v noci ze čtvrtka 9. prosince na pátek 10. prosince, přesně ve dvě hodiny ráno, to vypukne. The Game Awards 2021 se nezadržitelně blíží (dřívější pozvánka) a s tím souvisí celá řada vábení.

Začněme třeba teaserem na ARC Raiders, což bude zásadní titul od veteránů série Battlefield ze švédských Embark Studios (tři roky existující pobočka Nexonu s 250 zaměstnanci), kterým šéfuje Patrick Söderlund (ex-DICE). Ženský hlas tam shání dobrovolníky, kteří by se přidali k odboji. Naplní se šuškanda, že tato na cloudu založená sci-fi MMO s vojáky proti vetřelcům bude exkluzivitou Xboxu?

Microsoft avizoval, že oznámí čtyři další větší hry, které zažijí premiéru na službě Xbox Game Pass.

Studio Improbable, které dosud dělalo rozsáhlé onlinovky a nyní v něm maká i Aaryn Flynn (bývalý šéf a producent Mass Effect z Bioware) slíbilo, že na TGA odhalí svůj nový počin.

Jistotou je také přítomnost Homeworld 3, k němuž rovněž vylezl teaser:

Watch on YouTube

Naopak na akci zcela určitě nebude nic k Dragon Age 4, protože bylo řečeno, že se odkryje až v roce 2022.

Marné by bylo vyhlížet i něco od Activision Blizzard, kteří budou zastoupeni pouze nominovanými hrami, avšak ničím jiným, což zjevně souvisí se sexuálním skandálem, proti němuž se vymezilo mnoho subjektů v branži.

Organizátor a moderátor Geoff Keighley v interview s USA Today nastínil, že máme očekávat tři až čtyři obrovské premiéry, něco jako bylo v létě první předvedení Elden Ring (na Summer Game Festu), k němuž na TGA zřejmě něco nového uvidíme též.

Read this next