Skip to main content

Valve: Žádnou konzoli Steam Box zatím neplánujeme

"Zatím" ji neplánují.

Pokud už jste se těšili, jak bude Steam Box konkurovat Playstation 3 a Xbox 360, asi vás zklameme. Valve říká, že zatím se ničeho takového nedočkáme.

I když jsme od jednoho zaměstnance Valve viděli obrázek miniaturního PC, Doug Lombardi z Valve všechno vysvětluje. "Připravujeme Steam Big Picture Mode UI, takže stavíme malé počítače, abychom to měli na čem testovat," vysvětluje marketingový ředitel.

Steam Big Picture Mode bude speciální mód proto, aby vám Steam dobře fungoval, když budete mít PC připojené k velké LCD televizi.

Dále v původní zprávě stálo, že si Valve nechalo patentovat svůj design gamepadu, který by mohl měřit biometrické údaje hráčů jako jeho tep, jak se mu potí ruce a podobně. "Také děláme pár experimentů s biometrickou odezvou a podobně, ale o tom jsme mluvili už dříve."

Podle jeho slov ale v blízké budoucnosti vůbec nepřemýšlí o tom, že by začali prodávat nějaký hardware. "Můžu s jistotou říct, že nic takového nebude v nejbližší době. Nic takového nepředstavíme na GDC nebo E3, ale nemůžeme říct, že nic takového nebude nikdy."

Read this next