If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Veškerá DLC pro DOOM odteď zdarma

Změny MP a víkend.

Nevšední krok vystřihla dnes Bethesda. Nepotěší ty, kteří vyplázli skoro tisícovku za Season Pass, nicméně bude to prospěšné pro netříštění herní komunity:

"Rozhodli jsme se nadobro zrušit Season Pass pro DOOM (Alza.cz) a poskytnout veškerá multiplayerová DLC k dispozici všem hráčům zdarma."

Jedná se o tři MP balíčky čítající celkem devět map, tři další zbraně, tři další hratelné démony, novou výbavu, sety brnění atd.

id Software také v updatu stylově označeném 6.66 kompletně změnili způsob, jak se v mulťáku získávají nové věci. Namísto náhodného systému odemykání, vše je nově zpřístupněno přes specifické nároky pro levelování a výzvy přímo při hraní.

Jinak byl překopán HUD, abyste v něm lépe viděli výzvy, ocenění a skóre. Veteráni si všimnou i dalších změn v menu a celém uživatelském rozhraní. Hack Module System byl zase nahrazen novými runami, takže vše funguje podobně jako v kampani.

Uvedené změny si budete moci vyzkoušet bezplatně v několika víkendových akcích, z nichž ta první začne už zítra a nabídne dva úvodní levely z kampaně i celý mulťák plus SnapMap režimy. DOOM je také zároveň zlevněn na příjemných 15 dolarů, tudíž se můžete zařadit po bok prý "milionů hráčů", kteří ho již vlastní. Více na homepage.

Tagged With

Comments