If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Videosrovnání Modern Warfare Remastered s originálem

Potvrzení + detaily, obrázky.

Velmi pádná motivace k pořízení dražších edic Legacy, Legacy Pro či Digital Deluxe nového Infinite Warfare. Jinak totiž předělávku Modern Warfare neseženete, samostatně k zakoupení jinde nebude.

Dnes večer oficiálně potvrzený remaster bestselleru z roku 2007 přinese kompletní singleplayerovou kampaň se všemi epickými momenty a desítku nejoblíbenějších MP map (mj. Crash, Backlot či Crossfire) v parádním novém HD hávu, nejen pouze ve vyšším rozlišení.

Těšit se tak můžete na nové textury, fyzikálně založené renderování, HDR nasvícení a mnoho dalších moderních efektů, které změní staré Call of Duty 4: Modern Warfare k nepoznání. Viz oficiální srovnávací video (v lepší kvalitě v 31. minutě záznamu živého vysílání):

Modern Warfare Remastered vzniká pro PC, PS4 a X1 ve studiu Raven pod dohledem Infinity Ward a bude pouze ke stažení z internetu pro majitele výše zmíněných edic nového dílu, bez nějž ani remake nespustíte.

Vaše statistiky z originálu se do remaku nepřenesou, ale má podporovat dedikované servery. Způsob pohybu má způstat věrný původní hře, stejně jako systém vývoje postavy, slibuje oficiální FAQ Activision.

Comments