Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vydavatelský plán Comgadu

Co se chystá a co bude v češtině?

Společnost Comgad se s námi formou tiskové zprávy podělila o nové tituly ve svém vydavatelském plánu. Na letošní rok tak Comgad plánuje:

Bunch of Heroes (23. září, CZ titulky), Dawn of Fantasy (23. září, anglická verze), Hard Reset (30. září, CZ titulky), Nuclear Dawn (30. září, CZ titulky), Deep Black (30. září, CZ titulky), Disney Universe (27. října, CZ dabing), Trainz Simulator 2012 (27. října, CZ titulky), Saints Row: The Third (18. listopadu, CZ titulky) a Trine 2 (9. prosince, CZ titulky)

Comgad také oznámil navázání spolupráce s vydavatelstvím 505 Games, které se zaměřuje primárně na konzolové tituly a právě díky této spolupráci přinese Comag příští rok na český trh Sniper Elite v2.

"Přestože počet nově uváděných titulů v poslední době nebývale narostl, stále se řídíme heslem, že hry na českém a slovenském trhu by měly být v nejvyšší možné míře lokalizovány," říká ředitel vydavatelské sekce Comgadu Pavel Mondschein. "Zatím máme na období od září do prosince oznámeno 23 premiérových PC her, z toho bude 21 lokalizováno do češtiny. Nepočítáme do toho projekty, které jsme ještě neoznámili nebo jež plánujeme výhradně pro digitální distribuci," dodává Mondschein.

Další klíčová oznámení od Comgadu mají následovat v průběhu září tohoto roku.

Read this next